Bulgur reštaurácia

AdresaJilemnického 7053/3 , Trenčín
Telefón0944 723 516
Telefón0948 074 058

Aktuálna AKCIA

 

               

 

Otváracie hodiny

Pondelok:11:00 - 14:00
Utorok:11:00 - 14:00
Streda:11:00 - 14:00
Štvrtok:11:00 - 14:00
Piatok:11:00 - 14:00
Sobota:zatvorené
Nedeľa:zatvorené

 

Popis

 

Novootvorená reštaurácia Vás pozýva ochutnať naše jedlá, ktoré pomôžu telu a potešia dušu. Reštaurácia BULGUR pripravuje jedlá z tradičných surovín našich starých materí ( cícer, pohánka, pšenica špalda, pšeno, jačmenné krúpy, bôb, červená šošovica , bulgur, kuskus, polenta). Z mäsa je to ryba ( tilapia, hake, al. treska ...), hydina ( kuracie, morčacie ), jahňacie ( zvieratá sú chované vo výbehoch prírodným spôsobom na farme ) a iné zdravé  mäsko. Svoje si u nás nájdu aj prívrženci bezmäsitej stravy ( rôzne bezmäsité rizotá, krupotá, ratatouille, cestoviny). Samozrejmosťou sú v dennej ponuke dva prílohové šaláty z čerstvej zeleniny a pochutín. V jedlách sú použité bylinky v bio kvalite, dopestované v našom regióne !     Používame olivové a značkové rastlinné oleje, maslo, nízkotučnú smotanu .

Interiér reštaurácie žičí tomu, aby ste si v príjemnej atmosfére, ničím nerušení,  mohli vychutnať  jedlo, ktoré je kvôli zachovaniu čerstvosti používaných surovín pripravované na dennej báze. Menu pre Vás denne pripravuje kolektív našej kuchyne pod vedením šéfkuchára. Pretože chceme, aby sa naši zákazníci v BULGURE cítili čo najkomfortnejšie, ku každému dennému menu je automaticky k dispozícii na každom stole džbán  s minerálkou, dochutenou bylinkami a citrusovými plodmi podľa dennej ponuky.

V prípade Vášho záujmu poriadame rôzne spoločenské akcie ako svadby, narodeninové oslavy, firemné posedenia a večierky, párty v počte do 50 osôb. K dispozícii pre tieto eventy je kvalitná aparatúra, ako aj priestor pre živú kapelu.

Samozrejmosťou je rozvoz jedál v čase obeda v oblasti mesta Trenčín. Rozvoz je zdarma. Tešíme sa na Vašu návštevu u nás v BULGURE.

 

 

Obrázky